• מרי צבי

איך ליצור איזון | הצצה בזמן אמת לתוכי

הבוקר המח הפעלתן שלי רוצה תנועה, עשייה, לכתוב, לעשות, לפגוש, ליצור, לעשות הרגשות מלאים, צורך להביע, לשתף, לחגוג, לשמוח, והגופ, הוא מבקש - תני לי מנוח.

בשבועות האחרונים ישבתי שעות מול המחשב, היה שם סנכרון מלא של רגש-מחשבה. יצרתי את האתר שלי ושפכתי לתוכו את הלב, את הסיפור שלי. כל מילה נכתבה מתוך הנסיון שלי, מתוך המסע האישי שלי. היו ימים שלא זזתי מהמחשב.

כזו אני, כשיש לי מטרה - אצא להגשים אותה בכל כוחי. (במקרה הזה הגדרתי לי דד-ליין ברור של עלייה לאוויר) בכל כוחי- תרתי משמע. מלאה בדרייב.

העמסתי על הגופ שלי יותר ממה שהוא יכול. הוא זוכר תקופות שעבדתי ללא הפסק מול המחשב, מאוד בקלות הוא נגרר לשם שוב, אני נגררת - ל'לא לעצור'.

אז הבוקר, מיד כשפקחתי עיניים, ברגעים הספורים האלו שבין שינה לערות, בדיון הפנימי הזה שלי בין רגש-גופ-מחשבה,

שם אני מייצרת את האיזון:

הרגשות היו קצת מעורבלים בין תנועה לסיפוק מהעשייה עד כה. הגופ אמר לי - לא הקשבת לי. יש לי גבול. שימי לב. הרגישי בטוחה. יש לך זמן. עשית, את יכולה להרפות, לשמוח בנחת. והמח - בפתק נצמד רשימת המטרות, לא הולכת לאף מקום, המח מבין, כדי שיהיה אפשר להמשיך ולהגשים - עליי לשמור על המשאבים שלי. עצירה, הפוגה, איסוף כוחות ואז המשך.

אז אחרי קפה של בוקר, טיול עם הכלב (חצי מהזמן בגשם!) , מיד אחרי הטקסט הזה, אני פורשת להמשך היום. יש מרק, יש ספה, היום הגופ יקבל כל מה שהוא מבקש. כך יוצרים #BALANCE וגם שומרים על הדרייב.

ומה הדרך שלך?

מרי


117 צפיות

קריאת כיוון • בלוג אישי , בצבע אחר

פה מתחת - תגובות ושאר ירקות. אשמח לקרוא אותך!