• מרי צבי

קניות באסוס - מין זמין - א-מונוגמיה - קריירה...

עודכן ב: ינו 5

קניות אונליין - מין למטרות עונג - פתיחת מערכת היחסים הזוגית - שינוי בקריירה >> האם הם מענה לצורך? אולי הרפתקה? או בכלל בריחה? ומה בקשר ל FOMO?


מערכות יחסים הם זירה מופעלת ומושפעת ומבקשת התמודדת עם נושאים אלו. התארחתי ושוחחתי על כך עם יעל ואלון ב "מחפשים מקום - פודקאסט פתוח על יחסים פתוחים"

MARY ZVI

"יעל" (שם בדוי) היא מטופלת ותיקה שלי שאירחה אותי בפודקאסט (המעולה!) שלה ושל אלון (שם בדוי) שיתפתי בנקודת המבט שלי לנושא של בחירה בא-מונוגמיה בכלל ולצורת החיים הזו - שלה ושל בן זוגה (שגם הוא גם מטופל שלי!).

כן עלו נושאים שמעסיקים את כולנו נושאים שהם תוצאה של מציאות מהירה טכנולוגית הישגית ואינטנסיבית. יום יום עמוס שכזה, בו כולנו מחפשים ומתחבטים ומבקשים איזון. או תשובה.


אז על מה דיברנו? - אי שביעות רצון מבחינה מקצועית כזירת מילוט מאתגרים בתחום אחר בחיים.

- חיפוש נקודת האיזון במציאות של Fear of missing out) FOMO - פחד מהחמצה) - איך אפשר לזהות בגוף סימנים שהרגש שלנו לא מסונכרן עם הרציונל? - מה זה בכלל איזון בין רגש ומחשבה? - כיצד להתמודד עם חוסר איזון בין הרצוי והמצוי?

- קשיבות לגוף ככלי להתמודדות עם כל זה. - המסע של יעל בתהליך הטיפולי איתי והכלים שהיא ובן זוגה לקחו מהטיפול אל תוך התקשורת האינטימית ואל מערכת היחסים הפתוחה שלהם.


האמת שיצא מרגש, מרתק (אני ממש אובייקטיבית:) וגדוש טיפים שימושיים!

האזינו >>אשמח לשמוע מה חשבת ומה לקחת לעצמך מהפרק!


מרי
316 צפיות

קריאת כיוון • בלוג אישי , בצבע אחר

פה מתחת - תגובות ושאר ירקות. אשמח לקרוא אותך!