• מרי צבי

לכבודך, אישה בשנת 2020

זהו יום להתבונן בראי, בעצמך, על עשור של התרחבות וצמיחה, בדרכך.


self love mirror

השנה היא 2030 ואת זוכרת איך בדיוק לפני עשור בין התפרצות וירוס עם שם של בירה בין יבשות, ותחפושות פורים ומסכות, את היית בשיא של תהליך פנימי, אמיץ, של קילוף שכבות -


ואמרת לעולם בקול ברור - הנני כאן, זו אני, כך אני חושבת, וזה מה שאני רוצה וזו דרכי.

בהתחלה קצת גימגמת. אישה בטוחה. היו עוד כמותך, לעיתים הרגשת לבד. ובכל זאת לא נכנעת.

הבנת, שאין לך ברירה. שהביטוי הייחודי שלך הוא הדרך. ולפעמים מסביב הרימו גבה. לפרקים היו אנשים שלא הבינו. היו שלא ידעו איך להגיב. אבל המשכת. ידעת שבהמשך יתברר הערך.

וככל שתרגלת להיות את, כמו שריר שהתחזק זה הפך זורם וטבעי. זו דרכך האחת.


ומאז, כבר עשור, בדרכך הייחודית. לא מהססת להרגיש ולהתרגש, להביע ולומר, להצהיר בבירור בקולך את המחשבות שבראשך. לפעול לטובת, לבקש ולקבל את הרצונות מעומקי ליבך. לתת דרור ליצירתיות ולביטוי מבטנך.וגילית מיום ליום ומשנה לשנה שככל שאת אמיצה, אותנטית, בדרכך שלך, כך או אחרת. הכל הגשמת. כל מה שרצית הגיע והוא איתך.


ויש נחת רוח. סיפוק. גאווה. והנה, כשאת מסתכלת עשור אחורה, מחייכת למראה, מונה את ההגשמות, את נזכרת שהם היו רק חלומות,לפני עשור, בשנת 2020, הבטת בראי והחלטת - הבוקר הזה, ומעתה חיים שלמים שאני אצלח אתגרים, נשיים ובכלל, רק בדרכי שלי. את ההישגים אכבוש, על היותי בדיוק כפי שאני.


___________________


מקדישה את המילים לך אישה יקרה, נכתבו ביום האישה של שנת 2020.

אם הגעת וקראת, התבונני בעצמך... מחזקת אותך על המסע הנשי האישי והייחודי שלך!> ואיך את מדמיינת את יום האישה של שנת 2030? > למי תקדישי את הפוסט?#יוםהאישה2030

27 צפיות

קריאת כיוון • בלוג אישי , בצבע אחר

פה מתחת - תגובות ושאר ירקות. אשמח לקרוא אותך!